Свято Нового року

Всі учні Ірпінської ЗОШ Іст.№15 з нетерпінням чекали дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекалися. Напередодні канікул, 28 грудня, у нашій школі відбулося Новорічне свято. Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

Дякуємо Гостомельському селищному голові Юрію Прилипку за допомогу у придбанні подарунків до свята, а також компанії « KovalBud» ЖК «Гостомельські липки 2» за солодкі подаруночки для наших діток.

Вітаємо всіх з наступаючими святами! Будьте щасливими і хай збудуться всі ваші найзаповітніші мрії!