Новини

Підписатися на RSS

Свято Нового року у нашій школі

Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

Всі учні Ірпінської ЗОШ Іст №15 з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул у школі відбулося Новорічне свято. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах . В кінці свята всі учні школи отримали солодкі подарунки.

Адміністрація школи висловлює щиру вдячність Гостомельській селищній раді за фінансову допомогу у придбанні солодощів для дітей.

« Незабаром Новий рік переступить наш поріг»

29 грудня вчителем англійської мови Федорченко Світланою Леонідівною в ЗОШ №15 було проведено свято « Незабаром Новий рік переступить наш поріг». Учні на англійській мові розповідали вірші та співали пісні. У залі панувала справжня новорічна атмосфера.

" Миколай, Миколай, ти до нас завітай"

Ось і настала зима зі своїми заметілями, хуртовинами, морозами. А ще зима привела за собою цілу низку свят.Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Завітав Святий Миколай разом зі своїм янголом і в Ірпінську ЗОШ І ст. №15. Цього року це чудове свято для дітей, батьків та гостей підготувала та провела Старова Ірина Анатоліївна. Всі учні школи з великим задоволенням приймали участь у святі: розповідали вірші, показали казку, співали пісні. За це в нагороду діти отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

Також на дитяче свято з теплими словами привітань та з солодощами завітали гості: Гостомельський селищний голова Прилипко Юрій Ілліч та депутат Гостомельської селищної ради Черінська Наталія Вікторівна.

Перегляд вистави "Ноєв ковчег"

28.11.2017 р. учні 2-4 класів ЗОШ №15 знову вирушили до Києва. Цього разу діти побували на виставі «Ноєв ковчег» у Київському академічному театрі юного глядача на Липках. Вистава була вражаючою. Актори дуже талановито і натхненно відіграли свої ролі. Діти отримали задоволення, приємні і незабутні враження від походу до театру та від перегляду вистави.

Початок харчування в нашій школі

 27.11.2017 року розпочалося харчування учнів Ірпінської загальноосвітньої школи І ступеня №15. Вчителі , батьки та учні дякують управлінню освіти і науки Ірпінської міської ради за сприяння у підготовці та організації гарячого харчування . Величезну вдячність висловлюємо Гостомельському селищному голові Юрію Іллічу Прилипку та депутату Гостомельської селищної ради Наталії Вікторівні Черінській за допомогу в організації харчування наших діток, а саме : у наданні автомобіля з водієм для перевезення їжі , придбанні термобачків та оформленні всіх необхідних документів.

Екскурсія до Національного музею "Київська картинна галерея"


17.11.2017 р. учні 4 класу відвідали Національний музей «Київська картинна галерея». Діти познайомилися з інтер’єром будинку, який належав київському меценату і відомому громадському діячу Олександру Терещенку , відвідали виставку І.Айвазовського «Геній і море», познайомилися з роботами багатьох художників, серед яких — Врубель М., Рєпін І., Шишкін І., Васнєцов В.,Ярошенко І., Крамський І. Від побаченого у дітей залишилось море позитивних емоцій і незабутніх вражень.

Наша гордість

10.11.2017 р. Грамотою Верховної Ради України було нагороджено вчителя початкових класів Ірпінської ЗОШ І ст..№15 Дегоду Олену Геннадіївну «За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти і науки, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, сумлінну працю та високий професіоналізм»

Державну нагороду Олені Геннадіївні особисто вручив народний депутат України Михайло Віталійович Гаврилюк.

Колектив Ірпінської ЗОШ І ст. №15 вітає Олену Геннадіївну. Щиро бажаємо нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоров'я та благополуччя!

До нас осінь завітала

Ще недавно в небі синім

Пролітали журавлі.

А сьогодні в безгомінні

Ходить осінь по землі.


Ніби сонцем вщерть налиті

На гілках висять плоди,

У багрянім жовтім листі

Мріють веснами сади.


І від краю і до краю,

Від двора і до двора

Золотого урожаю

Знов до нас прийшла пора.

У наше селище завітала чудова урожайна пора, а разом з нею в Ірпінську ЗОШ І ст.№15 прийшло і свято Осені. Це традиційний захід для нашої школи, який цього року було проведено 20 жовтня вчителем 4 класу Дегодою Оленою Геннадіївною. Свято пройшло у родинному колі з піснями, танцями і віршами. У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку.

Екскурсія в "Музей води"


 28 вересня 2017 року учні Ірпінської ЗОШ І ст. №15 їздили на екскурсію в «Музей води» м.Києва.

Огляд експозиції дав дітям змогу в нетрадиційній формі ознайомитись з водою, процесом водопідготовки, методами раціонального водокористування в побуті, здійснити подорож каналізаційним колектором до очисних споруд.

Під час екскурсії діти з захопленням слухали розповідь про роль води у природі та житті людей, про історію Київського водогону, технології очищення та транспортування води до споживача, водовідведення та очищення стічних вод.

Також спостерігали за таненням льодовиків, зародженням дощу та виверженням гейзерів. В ігровій формі діти змінювали русло річки на макеті, бавились з великими мильними бульбашками, причому не тільки їх видували, а й самі побували всередині мильної кулі. Діти познайомилися та погралися із живими рибами — японськими коропами кої, які, за чутками, виконують бажання.

Враження від екскурсії – незабутні.

Свято знань у нашій школі

Пролетіло тепле літо,

В школу повернулись діти.

Відпочили всі нівроку!

Із новим навчальним роком!

1 вересня 2017 року пролунав перший шкільний дзвінок для 50 учнів Ірпінської загальноосвітньої школи І ступеня №15. На свято завітали гості: заступник Гостомельського селищного голови Саєнко Василь Михайлович і депутат Гостомельської селищної ради Черінська Наталія Вікторівна. На урочистій лінійці учні першого класу отримали подарунки від депутата Гостомельської селищної ради Черінської Н.В. Гості, батьки, вчителі щиро вітали діток з початком навчального року, побажали успіхів , здоров'я , наснаги та терпіння на цілий рік, цікавих подорожей по Країні Знань