Підписатися на RSS

Всі учні Ірпінської ЗОШ Іст.№15 з нетерпінням чекали дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекалися. Напередодні канікул, 28 грудня, у нашій школі відбулося Новорічне свято. Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

Дякуємо Гостомельському селищному голові Юрію Прилипку за допомогу у придбанні подарунків до свята, а також компанії « KovalBud» ЖК «Гостомельські липки 2» за солодкі подаруночки для наших діток.

Вітаємо всіх з наступаючими святами! Будьте щасливими і хай збудуться всі ваші найзаповітніші мрії!

Подарунки для наших діток

Учнi ЗОШ 15 продовжують отримувати подарунки.19 грудня на свято Миколая Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко разом із Агенцією розвитку Гостомеля подарували футбольні м’ячі , які вручив Сергій Коморний учням нашої школи

Свято Святого Миколая

Дуже люблять всі малята зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб поринути в атмосферу радості, веселощів та чародійства, а потім знайти під подушечкою довгоочікуваний подарунок.За доброю традицією 19 грудня в Ірпінській ЗОШ Іст.№15 пройшло свято Святого Миколая.Діти із задоволенням читали вірші та співали пісні, танцювали,розповідали про свої бажання та мрії. Окрасою свята став прихід Святого Миколая, якого з нетерпінням чекали діти. І звичайно він прийшов не з пустими руками. Миколай приніс солодощі для дітвори. Також наші маленькі учні були захоплені прекрасним дійством, яке подарували їм учні 10 класу ЗОШ №14. Додали святкового настрою вітання та подарунки від депутата Гостомельської селищної ради Писанки Євгенія Олександровича, який подарував дітям солодкі подарунки.Тепла та зворушлива атмосфера панувала в школі під час цього свята. Святкова метушня, очікування дива, казкові перевтілення, подарунки і цікаві зустрічі –саме такі дитячі враження зберігатимуть у своїй пам´яті наші дітлахи.

Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок

Сьогоднi учнi 1 класу Iрпiнськоi' ЗОШ I ст. 15 побували на фабрицi ялинкових iграшок. Дiти з цiкавiстю спостерiгали за створенням новорiчних iграшок, вiдчули себе маленькими художниками на майстер-класi.

Оголошення

Ірпінська загальноосвітня школа І ступеня №15 проводить набір учнів до першого класу на 2019-2020 навчальний рік.

Заяви приймаються щоденно, крім вихідних.

Телефон для довідок 999- 52. 067-357-56-01

"Колосок осінній -2018"

Сьогодні учні 3-4 класів взяли участь у природничому інтерактивному конкурсі

Свято осені

Ще недавно в небі синім

Пролітали журавлі.

А сьогодні в безгомінні

Ходить осінь по землі.

Напередодні канікул на свято «Осінній ярмарок» до учнів Ірпінської ЗОШ І ст.№15 завітала красуня Осінь з молодим Урожаєм. Свято пройшло у родинному колі з піснями, гуморесками і віршами. Хоча за вікном холодна та морозна погода, у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Ірпінській ЗОШ І ступеня №15 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня класні керівники провели ряд заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, ділилися своїми знаннями з однолітками, розгадували загадки, пригадали види та значення дорожніх знаків.

25 жовтня учнi 1-4 класiв Iрпiнськоi' ЗОШ 15 вiдвiдали театр юного глядача на Липках.Гарний настрiй i позитивнi емоцii' залишилися в дiтей пicля перегляду музичноi' казки « Всi мишi люблять сир».

Сьогоднi пролунав перший шкiльний дзвiнок для 67 учнiв Iрпiнської ЗОШ Iст.15. Дорогi дiти, бажаю вам успiхiв у навчаннi, цiкавих урокiв, зустрiти добрих та надiйних друзiв.Щасти Вам!