Підписатися на RSS

Масляна

7 березня учні 4 класу разом із класним керівником святкували Масляну .Почався захід із знайомства з цим святом, з його значенням та звичаями. Спеціально до свята діти з принесли різноманітні, смачненькі млинці, які приготували власноруч або з рідними та пригощали ними  друзів.

Жіноче свято в нашій школі

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове "Свято жінок", що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.

З особливим почуттям відповідальності учні 1-4 класів Ірпінської ЗОШ І ст.№15 готувалися до цього свята: вивчали вірші, пісні, таночки, виготовляли цікаві подарунки своїми руками.

6 березня 2018 року вчитель 3 класу Старова Ірина Анатоліївна провела свято для мам, бабусь, сестричок і усіх жінок.

Зранку у школі відчувалася радісна й весняна атмосфера. Діти дивували дорослих своїми перевтіленнями, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом, виконували лагідні пісні про маму. Свято пройшло цікаво і незвично.

Соняшник -2019

5 березня учні школи взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник -2019"

Інформація для батьків майбутніх першокласників

Територія обслуговування (Мікрорайон) Ірпінської загальноосвітньої школи І ступеня № 15 Ірпінської міської ради Київської області

Селище Гостомель:

вул. Остромирська (крім № 67)

вул.Молодіжна

вул. Некрасова

вул.Вереснева

вул.Мирна

вул.Богдана Хмельницького

вул. Південна

вул Степова

вул.Ярослава Мудрого

вул. Ярова( від №199 до кінця непарні номери та від №152 до кінця парні номери)

вул.Дніпровська ( по №74 парні та по № 43 непарні)

вул.Українська

Нагородження учасників конкурсу "Колосок осінній 2018"

Сьогоднi учням 3 та 4 класiв були врученi сертифiкати переможцiв та лауреатiв Мiжнародного природничого iнтерактивного конкурсу « Колосок осiннiй 2018» . Також дiти отримали подарунки за участь у конкурсi.

Придбання пісочниці для дитини з особливими освітніми потребами

За кошти субвенції наша школа придбала світлодіодну пісочницю. Вона використовується для розвиваючих занять, арт-терапевтичних сесій, пісочної анімації, допомагає проявити дитині креативність і фантазію. Ігри та навчання за допомогою пісочниці заспокоюють і дають дитині новий необхідний досвід творення.

Придбання матеіалу для дитини з особливими освітніми потребами

На кошти субвенції для роботи з дитиною з особливими освітніми потребами, яка навчається на інклюзивному навчанні,  Ірпінська ЗОШ Іст. №15 придбала:

1.Дерев'яні кубики "Домашні тварини"   - 194 грн

2.Посібник-тринажер для навчання письму- 88 грн