Новини

Підписатися на RSS
2019 2018 2017 За весь час

Свято " Прощавай, початкова школо!"

Останній дзвоник

Сьогодні в Ірпінській ЗОШ І ст. 15 відбулося свято Останнього дзвоника, яке зібрало разом нашу дружну шкільну родину: учнів, батьків та учителів. Традиційно щороку останній дзвоник сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для дітей - літніх канікул. Для учнів 4 класу це свято з краплиною суму, адже останній дзвінок в нашій школі для них пролунав востаннє. На свято завітали гості: секретар Гостомельської селищної ради Кислиця О.В. та депутат Гостомельської селищної ради Писанка Є.О. Вони привітали всіх із закінченням навчального року та грошовою винагородою відзначили відмінників. За високі досягнення у навчанні 11 учнів школи були нагороджені Похвальним листом.

Бажаємо дітям гарніх канікул та незабутніх вражень!

Наказ про зарахування

ІРПІНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ № 15

ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Молодіжна, 9/1, смт.Гостомель, Київська область, 08289,

   Тел.0(4597) 99-9-52, e-mail: school15_irpin@ukr.net Код ЄДРПОУ 25979982


                   31.05. 2019 р.                                  № 9-У

 

НАКАЗ

 

Про зарахування дітей 6-річного віку

до 1 класу на 2019-2020 навчальний рік

   

     

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 р. № 564/32016 та поданих батьками пакету документів, необхідних для зарахування дітей 6-річного віку до 1 класу на 2019-2020 навчальний рік

   

НАКАЗУЮ:

Зарахувати учнями 1 класу:

1.Даценко

2.Коваленко

3.Курінна

4.Лебеденко

5.Лівша

6.Мельниченко

7.Михальчук

8.Ніколенко А.

9.Ніколенко О.

10.Олійник

11.Осьмак

12. Складанюк

13.Сопронюк

14.Старченко

15.Федотов

16.Шликов

17. Якимчук


2.Вважати станом на 01.06.2019 року вільних місць – 3.

3.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Вчитель:                     Л.М.Луценко

Прощавай, Букварику

Цю найпершу в школі книжку

Знає будь-який школяр.

До усіх книжок доріжку

Прокладає нам буквар…

Дійсно, кожен школяр починає нелегку мандрівку Країною Знань саме з Букваря.

Сьогодні в нашій школі пройшло свято "Прощання з Букварем", де кожен першокласник віддав шану і висловив слова подяки своїй першій книжечці. Діти декламували вірші, продемонстрували знання абетки, а також співали веселі пісні та танцювали.

Наприкінці свята, учнів чекав сюрприз – солодкий стіл.

День вишиванки в нашій школі.

"Колосок весняний-2019"

Сьогодні учні 3-4 класів ЗОШ 15 взяли участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі . Бажаємо усім учасникам високих результатів за виконані завдання.

Екскурсія в музей

11 квiтня учнi 1 класу вiдвiдали Національний науково-природничий музей. Море позитивних емоцiй та незабутнi враження отримали дiти вiд екскурсii'.

Правила зарахування дітей до 1-го класу на 2019-2020 навчальний рік.

У 2019 році в Ірпінській загальноосвітній  школі  І ст. №15 прийом до  1 класу буде  здійснюватися без конкурсного відбору

ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ МАЮТЬ ДІТИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ЗАКРІПЛЕНІЙ ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ (МІКРОРАЙОН),ТОМУ ПРИЙОМ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ У ДВА ЕТАПИ.

I етап (01.04 – 31.05.2019) ГАРАНТОВАНЕ ПРАВО

1. Дізнайтесь до якого мікрорайону відноситься ваша вулиця, та за якою школою закріплено ваш будинок. Для цього зверніться до школи.


2. З 01 березня 2019 року - попередній запис дітей, які проживають на закріпленій за школою території відбуватиметься (з 13.00. — 16.00 год.). Телефон для довідок 99-952.


3. Для зарахування дитини в школу необхідні такі документи:


1)заява батьків;


2) копія свідоцтва про народження дитини;


3) оригінал медичної довідки;


4) документ, що підтверджує місце проживання.


II етап (01.06 – 15.06.2019) ПРАВО ВИБОРУ на вільні місця

Якщо ви бажаєте відвідувати школу закріплену не за вашою територією, то потрібно залишити заявку в цьому закладі та очікувати вільного місця .


Заявки до шкіл подають всі бажаючі з іншої території проживання чи іншого району, чи навіть іншого міста


У разі, якщо кількість заяв перевищить кількість наявних вільних місць педагогічна рада школи самостійно прийматиме рішення яким чином здійснити відбір заяв.


Організація прийому дітей до перших класів 2019-2020 н.р.

Конституція України

Стаття 53.Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.


2. Держава забезпечуєдоступністьі безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...


Закон України "Про освіту"


Стаття 12.Повна загальна середня освіта

п.4.Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.


Стаття 13.Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1.Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.


Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.


Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за якимзакріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.


Закон України "Про загальну середню освіту"

Стаття 18.Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.


2.Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).


7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.


Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

Весняна толока

Сьогоднi учнi, вчителi та техпрацiвники нашоi' школи вийшли на весняну толоку. Всi учасники напрацювались, притомились, але були у гарному настроi'.